W czerwcu poznamy kolejną grupę animatorów, którzy otrzymają nagrody prezydenta miasta za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechnianie i ochronę kultury.

– Oferta kulturalna naszego miasta jest bardzo szeroka. To zasługa animatorów, którzy z ogromnym zaangażowaniem wzbogacają swoimi działaniami życie kulturalne mieszkańców Inowrocławia i przyjezdnych. Gorąco zachęcam inowrocławian do zgłaszania osób, które ich zdaniem zasłużyły na nagrodę w dziedzinie kultury – podkreśla Ryszard Brejza, prezydent Inowrocławia. Wnioski o nagrodzenie konkretnych twórców i propagatorów kultury składać można do 10 maja br., osobiście lub wysyłając pocztą, w Biurze Obsługi Interesantów i Kontroli Urzędu Miasta Inowrocławia, ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36, z dopiskiem na kopercie “Animator Kultury 2018”.

Wniosek powinien zawierać dane osobowe kandydata (lub nazwę podmiotu i jego adres), informacje dotyczące całokształtu dotychczasowej działalności lub osiągnięcia, za które nagroda ma być przyznana. Nagrody zostaną wręczone podczas obchodzonego w czerwcu dorocznego Dnia Animatora Kultury. Przypominajmy, że tytuły Animatorów Kultury w roku 2017 przyznano: Józefowi Siejowi, Stowarzyszeniu Klubu Kawalerskiego, Romanowi Kozłowskiemu, Janinie Sikorskiej i Andrzejowi Dargaczowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj